KONST / Litografier / Konstmapp 8122012
nr 812 2012
Jana Egert
(f. 1977), Sverige
Konstmapp, 5 st, Lasse Broberg + Karin Egertz + Gunilla Grundeus + Liisa Mattilla + Rosemarie Olofsson-Kjellgren, signerade, Hc x/x, bladets mått: 70x58
Jana Egert, svensk målare född 1977.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:05:39
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr